W marcu jak w garncu

czwartek, marca 31, 2016

Cześć wszystkim!
Jak się miewacie po Wielkanocy? Mam nadzieję, że spędziliście miło czas i doceniliście wolny poniedziałek, bo u nas takiego nie ma!

Pierwszego dnia wiosny spadł u nas śnieg! Pogoda tutaj nieodmiennie zaskakuje, bo następnego dnia wystarczyła cienka kurtka i można  było pójść na spacer. Ale wiosny jeszcze nie mamy. Już się nie możemy doczekać, bo szare drzewa już nam się znudziły.


Cała aplikacja na studia trochę mnie przerasta, odcinam się trochę od świata (jak to ja) i próbuję temu wszystkiemu podołać. Jak już będzie wszystko łatwiejsze to o tym napiszę i przeanalizuję, ale póki co wypieram wszystko z głowy, bo aż boję się myśleć co muszę zrobić.
Okazało się, że muszę zdać jedną z części egzaminu na licencję nauczyciela w MA, więc teraz na dwa tygodnie znikam ze świata żywych i mieszkam z książką w pokoju.


Oprócz tego postanowiłam polecieć znów do Polski. Chyba te święta tak mnie namówiły, bo trochę marudziłam i tęskniłam za święconką. Więc zabieram J i lecimy razem. Wymyśliłam dwa dni temu, ale cieszę się jak dziecko już!


Oprócz tego, że moja rodzinka bardzo chce mnie utuczyć, bo na święta dostałam pełno czekooooolady, to w Poniedziałek Wielkanocny dostałam jeszcze paczkę z polskimi słodyczami od Proworku! Musielibyście widzieć moją minę jak zobaczyłam bajeczne i torcik wedlowski. Jeszcze kilka zostało, ale niewiele. Jeszcze raz dziękuję Pani Ani z Proworku! Jednak nie ma to jak polskie jedzenie.Jeśli chcecie czasami zobaczyć moje maludy, jak już biegają i gadają to zapraszam na snapa: polly.1992Byłam ostatnio z JJ na malutkim cmentarzu niedaleko przedszkola, to cmentarz wojenny, ale ma fantastyczny klimat. (No dobra, wiem że mam coś z tymi cmentarzami.)

Miłego dnia moi kochani!

Mogą Cię również zainteresować:

5 komentarzy

 1. Powodzenia z aplikacją na studia! Na jaką uczelnię się wybierasz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję!!!! Na Fitchburg State University.

   Usuń
 2. Ale jajka wyszły Wam cudowne!:) natomiast taki Cmentarz może pobudzić wyobraźnię zdecydowanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pola, miło, że nasza słodka niespodzianka się udała! Powodzenia i czekamy na spotkanie w Warszawie podczas Twojej wizyty w Polsce:-) Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń

Szukaj na tym blogu

Subscribe