Mały świąteczny konkurs!

czwartek, grudnia 03, 2015

Witajcie moi mili!

Któż nie uwielbia Yankee Candle, prawda?
Jeśli uwielbiacie je, tak jak ja, mam dla Was niespodziankę!
Mały konkurs! Możecie wygrać malutkie świeczki Yankee.
Co musicie zrobić?

1. Napisać w komentarzu do tego posta odpowiedź na pytanie:
"Co jest najlepsze w spędzaniu Świąt Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych?" (Jeśli nie jesteście (jeszcze) w Stanach, możecie napisać co Wam się wydaje, że byłoby najlepsze.)
2. Udostępnić zdjęcie konkursowe na Instagramie lub Facebooku.
3. Napisać pod jakim nickiem/imieniem i nazwiskiem mogę znaleźć udostępnione zdjęcie.


Dwie osoby, których odpowiedzi wybiorę, dostaną po dwie świeczuszki.

Odpowiedzi możecie pisać do 20 grudnia.
Zwycięzców wyłonię 25 grudnia. To będzie taki malutki, dodatkowy prezencik na święta. :)


Regulamin konkursu:
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagrody jestem ja.
2. Konkurs trwa od 03.12.2015 do 20.12.2015 i odbywa się na blogu www.polafrompoland.com.
3.Konkurs polega na odpowiedzeniu na pytanie konkursowe (pod postem na blogu) oraz spełnieniu dodatkowych warunków:  udostępnieniu zdjęcia konkursu na Facebooku lub Instagramie i podanie wymaganych informacji w komentarzu.
4. Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony przeze mnie - wybiorę najbardziej kreatywną wg mnie wypowiedź oraz sprawdzę, czy potencjalny zwycięzca spełnił dodatkowe warunki.
5. Konkurs jest otwarty dla wszystkich, którzy spełnią warunki podane w regulaminie konkursu.
6. Nagrodami w konkursie są świeczki Yankee Candle.
7. Zabawa nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami).


Tutaj zdjęcie konkursowe do udostępnienia: 
 Powodzenia!

No i świątecznie: Michael dla Was! <3

Mogą Cię również zainteresować:

5 komentarzy

 1. Co najlepsze jest ogólnie w spędzianiu Świąt Bożego Narodzenia? Najbardziej brakuje mi mojej kochanej babuni, którą na każde święta do dzisiaj wspominamy spotykając się w rodzinnym gronie, gdzie to łączą się dwie rodziny i każda z osób przygotowuje swój specjał. Nie wyobrażam sobie innych Świąt niż te 8-osobowe wspominki, że zapomnienie nie pochłoneło nas wszystkich. Najpiękniejsze w tym wszystkim jest to, że w rutynie roku nie mamy czasu, żeby tak usiąść i porozmawiać. Kiedyś najlepszą rzeczą było wyczekiwanie na Gwiazdora, w obecnych czasach, to już kuzyn się zaręczył. Ja, ta cały czas w drodze, wreszcie dostępna dla rodziny. Moment gdy wigilijna wieczerza się kończy, a wchodzą pierniczki i grzane wino, rozkładamy scrabble i gramy wszyscy razem, czy również ekscytująca gra w kalambury i oglądanie po raz tysięczny wspólnie Shreka wersje świąteczna są najbardziej wyczekiwanym dniem w ciągu roku. Wtedy można poczuć, że ma sie rodzinę. Taką, na którą można liczyć, kiedy to w tej rocznej rutynie są wzloty i upadki, to zawsze wiem, że taki jeden dzień w roku może odmienić wszystko i tak wlaśnie działa na ta magia świąt. Czasami chciałabym cofnąć czas o te 10 lat, ale wiem, że to co przeżyłam do dnia dzisiejszego musiało się tak stać. Za każdym razem, w Wigilie stawiam sobie cel... za każdym razem on się spełnia.

  Może za szybko, a może już wypada życzyć Ci Wesołych Świąt?
  (joswj na instagramie)

  Ściskam i Pozdrawiam Serdecznie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu napisz do mnie maila z adresem, imieniem i nazwiskiem :)

   Usuń
 2. Niestety nie miałam jeszcze okazji być w Stanach, ale na pewno jest to jedno z moich największych marzeń. Myślę, że gdybym miała okazję spędzić Święta Bożego Narodzenia w USA to przede wszystkim chciałabym zobaczyć tą ogromną, cudowną choinkę na Times Square. Myślę, że Amerykanie bardziej przywiązują uwagę temu jak wyglądają ich domu w tym magicznym czasie. Mieszkam na wsi i domy w okresie świąt nie wyglądają tak pięknie i kolorowo jak w USA (przynajmniej tak mi się wydaje widząc zdjęcia i filmy) Mam nadzieję, że kiedyś spełnię ten punkt z mojej listy rzeczy do zrobienia i spędzę magiczne święta w Nowym Jorku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. instagram ( onlyminehoran )

   Pozdrawiam i WESOŁYCH ŚWIĄT :) ♥

   Usuń
  2. Karolinko, napisz do mnie maila z imieniem, nazwiskiem i adresem. Choinkę w NY widziałam w sobotę :) Mam nadzieję, że też będziesz miała okazję w przyszłości! :)

   Usuń

Szukaj na tym blogu

Subscribe