Give thanks.

czwartek, listopada 26, 2015

  Jutro Black Friday. Już nawet na polskich stronach widziałam "świętujemy black friday: -20%", więc jak widać, nawet ten dzień przeprowadza się na europejski kontynent. Czy to super? Nie wiem. Ciężko mi powiedzieć, bo wiadomo, wyprzedaże są super, ale tutaj jest to po prostu jakiś absurd. Ludzie jadą do sklepów w nocy, koczują pod drzwiami. Po co? Żeby kupić telewizor za pół ceny.
Mogę zrozumieć to, że w sklepach jest wielki dzień wyprzedaży. Ale nie mogę zrozumieć, że mają jeden lub kilka przedmiotów w bardzo niskiej cenie i ludzie się o niego biją. Oglądałam dzisiaj nawet z moim ht filmik, z najgorszymi zdarzeniami z czarnych piątków. Kobieta biła się o telewizor, policja ją próbowała aresztować, a ona nadal kurczowo nie chciała wypuścić telewizora. Błagam. Ale to jeszcze nie najgorsze, najgorsze, że zdarzyło się, że ludzie staranowali leżącą na podłodze osobę, która zmarła, bo nikt jej nie pomógł. Albo uwaga! dwóch mężczyzn strzeliło do siebie nawzajem, a ich żony w tym czasie też o coś się kłóciły. Umrzeć z powodu wyprzedaży??? To jest jakieś wielkie nieporozumienie.
  Także jeśli macie ochotę na Black Friday to proszę bardzo, ja nie znoszę tłumów, ludzi zachowujących się jak bydło i nigdy w życiu nie poświęciłabym nocy na koczowanie pod sklepem.
Wiadomo, to jest ekstremalność, część ludzi po prostu jedzie sobie po południu na zakupy, bo są obniżone ceny. Ja sobie podaruję, zostanę w domu.

Thanksgiving.
Indyczek indyczek. 
Bardzo miłe święto. No, może z wyjątkiem indyczka. Nie jakieś pasjonujące, bo ludzie jedzą, oglądają football, ale jednak spędza się czas z rodziną, więc ja tam jestem za.
Pomyślcie, za co dziś możecie podziękować? Co macie takiego, czego nie ma każdy, choć na co dzień się o tym zapomina?

Całuski. Miłego weekendu!
Mój mały cudaczek przystojniaczek !Mogą Cię również zainteresować:

0 komentarzy

Szukaj na tym blogu

Subscribe